Dünyada gelişen teknoloji ile beraber son yıllarda ülkemizde de Profesyonel Servislerin kurulması ilaçlama sektörünü sokaklarda sırtında pompalarla gezip kapı kapı kart dağıtarak tarım ilaçları ile gelişigüzel sistemsiz eğitimsiz ve sonuçsuz, ilaçlama yapan kişilerin yerini Profesyonel Hizmet veren HAŞERE KONTROL SERVİSLERİ almıştır.

Profesyonel servisler eğitimli deyimli haşereler ve ilaçlar hakkında bilgili, nerde hangi tür haşereye hangi ilaçların kullanılabileceğini bilen teknisyenleri ile 24 saat ve kontrollü uygulama hizmetleri vermektedir. Haşere mücadelesinde kullanılan ilaçlar WHO (Dünya sağlık örgütü) ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler olup profesyonel kullanımda çevre ve insan sağlığı açısından tehlike arz etmemekte leke ve koku bırakmadığından ilaçlanan mekanların terk edilmesi havalandırılması ve işyerlerinde üretime ara verilmesi söz konusu değildir.

Zararlıları mücadele ve kontrol yöntemleri bir halk sağlığı hizmetidir. Etkin ve sağlıklı bir mücadele için; halk sağlığında uzmanlık ve tecrübe, insektisit bilgisi, haşere biyolojisi, uygulama teknikleri, sağlığa etkisi bilgileri yanında güvenilirlik ve garanti aramak gerekir. Bu yeterliliğe de ancak halk sağlığı dalında tecrübesi olan kuruluşlar verebilir. Kullanmakta olduğumuz tüm pestisitler sağlık alanında ruhsatlı ve WHO tarafından kabul edilmiş son derece güvenli, çoğu ithal, leke ve koku riski taşımamaktadır.Modern Teknoloji ve ilaçlar sayesinde,ilaçlama işlemi artık sorunlu ve tehlikeli olmaktan çıkmıştır..Kullanılan pestisitler,insektisitler(İlaçlar) düşük Toksisite oranlarıyla insan sağlığını tehdit etmemektedir. Uygulama sırasında güçlük yaşamazsınız.Renksik ,Kokusuz,ve Leke Yapmayan,Böcekleri yuvasından çıkartan, ani öldüren,Kalıcılık oranı yüksek,Toksitisesi düşük,(insanlara zarar vermeyen oranda),insan sağlığını tehdit etmeyen,Her yere uygulanabilir,Dünya Sağlık örgütü ve Sağlık Bakanlığımızın onay verdiği ilaçları(İnsektisit’leri) Kullanmaktayız.Uygulama esnasında ilaçlanan mekanı terketmeniz gerekmez.ilaçlama öncesi ve sonrası hiç bir önlem veya uygulama yapılması istenmez.
Uygulanan ilaçlar,Ev eşyalarınıza,Giysilerinize,Depolanmış gıdalarınıza ve Evcil hayvanlarınıza hiç bir zarar vermez.Kullanılan ilaçlar Yürüyen ve Uçan tüm Haşerelere ve Kemirgenlere(Fare,sıçan,tarlafaresi),Kısaca Tüm Vektörlere(Zararlılara) Ani ve Kesin etkilidir.Halk Sağlığı ilaçları AR-GE çalışmaları ile bilim adamları tarafından uzun yıllar süren deneyler sonrasında, güvenirliliği kanıtlanıp, onaylandıktan sonra piyasaya uygulama için sunulmaktadır.Uygulamalarda gelişmiş makineler kullanılmaktadır.
Servis saatimizi size göre ayarlayacağımızdan, normal günlük yaşantınız kesintiye uğramayacaktır.